Get Adobe Flash player

Havaj je v posledním období často skloňované slovo, v různých souvislostech. Ve spojitosti s filosofií Huna, s pradávnou technikou léčení Hooponopono a v neposlední řadě i s oblíbenými květovými a drahokamovými esencemi z ostrova Kauai. Jejich energie zasahuje hluboko do našeho fyzického, mentálního i duchovního těla. Mají schopnost v nás transformovat negativní emoce, měnit zastaralé a nefungující vzorce chování a myšlení. A přinášet hlubokou a opravdovou vášeň a radost do každého dne i každého okamžiku.

Působení esencí: působení a rychlost účinku závisí na typu člověka. Senzitivní jedinci pocítí energetické změny už během několika sekund, u ostatních se účinek projevuje na jednotlivých rovinách (fyzické, emocionální, mentální, duchovní) postupně.

 

Užívají se: 2- 3 kapky, ráno a večer, těsně před usnutím.
Tradičně se esence užívají kapáním pod jazyk. Tak dochází k jejich rychlejší absorpci v těle a připomíná nám to starodávné léčení rostlinami, kdy se z nich sbírala a užívala rosa.
Esence se mohou namíchat do oblíbeného nápoje - bylinkového čaje, minerálky, džusu...nebo připravit si z nich užívací lahvičku, tak jako z Bachových esencí. Ale můžou se i namíchat Bachovy a Havajské esence spolu, do mixovací lahvičky.
Esence působí, i když si je potíráme na kůži. Obzvlášť vhodná místa jsou čelo, rty, zápěstí, chodidla a dlaně.

Před použitím se může lahvička protřepat, stávají se tak účinějšími, podobně jako homeopatický lék.