Get Adobe Flash player

AKCE

 

 

5.1.2024

Krásný den Všem, prodej produktů pro radost i posílení zdraví najdete zde  https://www.facebook.com/groups/623895775333494

 

 

 

 

ROK 2024 - SEZNAMOVACÍ VÍKENDOVÉ POBYTY 

 

 

 

Seznamovací pobyt 12.4-14.4.2024

 

 

Únorový termín jsem zrušila, nechávám volně plynout co je potřeba a dosednout, kam patří. Ale s novou energií a čistým záměrem tvořit léčivý seznamovací víkend, jsem domluvila nové datum pobytu. Valentýna zatím můžete oslavit třeba s nej kamarádem, tedy sami se sebou. Ale nic Vám nebrání se přihlásit, na již připravený dubnový seznamovací pobyt. Vážně, není to apríl, vše je domluveno, možná nás jen apríl překvapí větší dávkou humoru a uvolnění. A o to víc si to spolu užijeme.

 

Takže, hurá do toho - Duchovní seznamka Deja vu, Vás zve na seznamovací pobyt 12.4. - 14.4.2024, v krásném a energeticky výživném prostředí Bílých Karpat, v dosahu Žitkové. Celou chalupu máme jen pro sebe, areál je oplocený. Společnost nám budou dělat ovečky a přítulné kočičky. Nově jsem domluvila pro nás kuchařku Lucii z Bojkovic, která se postará o naše spokojená bříška. 

 

Odkaz na naši úžasnou chaloupku i její okolí https://www.chalupanonnetit.cz/

 

Tento seznamovací pobyt je pro nezadané, kteří chtějí poznat více sebe, dovolit si uzdravit se a otevřít se své lásce a jsou otevřeni možnosti se i seznámit. Deja vu, je pro mě láskyplné rozpomenutí na to, kdo jsem.

 

Program bude výživný a hlavně ho budeme spolu-tvořit my všichni pro nás navzájem, abychom si víkend maximálně užili.  Připravená je - gongová lázeň+ další nástroje, meditace, tvoření, hry, energetické léčení i léčení s křišťálovými nástroji, sdílení, procházka, taneční uvolnění, atd. Program je volný, je to jen na vašem rozhodnutí co si dopřejete, nic nemusíte.

 

Na pátek je připravena muzikoterapie, hloubkový ponor s Gongem Gaiusem s Lenka Fiévi Perseona Kovářová. Ponoření se do vlastního nitra pomocí nástrojů: v hlavní roli - zemitý Gong Gaius a další spoluhráči - zpívající Tibetské mísy, vzdušné rotující Vlny, ohnivá a vodní zvonkohra Koshi a to vše poháněno za doprovodu silou našeho SRDCE.

FB - https://www.facebook.com/lenka.chladova.5

 

V sobotu i neděli bude program připravovat Punya Tao Ra ( Lenka Hozáková) – tvoření, meditace, hry, sdílení, energetické léčení energií i křišťálovými nástroji( křištálové pyramidy a alchymický křištálový kalich Atlantis).

FB -https://www.facebook.com/lenka.hozakova.923

Přihlašovací dotazník zde - https://docs.google.com/forms/d/10DdD7BKsFXo7fRxrjfOi-yxTbcN3K4tGLscogVdDbX4/edit

 

Celková cena za pobyt je 4222kč (172eur) a zahrnuje celý program, jídlo i ubytování, parkování.

Pro rezervaci místa, je potřeba vyplnit přihlašovací dotazník a uhradit zálohu 2222kč (72eur), čísla účtů jsou uvedena v dotazníku. Zbytek částky se doplácí na místě v hotovosti.

 


Těšíme se na všechny, s láskou Lenka a Lenka.

 

 

 

 

 

5.1.2024

Krásný večer všem, máme tu pár dní Nový rok a já už chystám další novinky na náš seznamovací víkend. Tak, jak jsem postupně vedena. Skládá a rezonuje mi nová meditace, mandala lásky a partnerství no a přitahují mě svíčky, které mám pro naše setkání vytvořit. Zatím se ladím na komponenty v eshopu k výrobě svíček, ale i tak vnímám, že to bude něco super co se zrodí.

 

Těším se a věřím, že si nově spolu seznamovací víkend užijeme a prožijeme v radosti.

 

 

 

Přeji Vám Všem

 

 

PŘEJI VŠEM - 

 

KRÁSNÉ VÁNOCE, 

 

PROŽITÉ S LÁSKOU K SOBĚ I KE VŠEM OSTATNÍM

 

A POCHOPENÍM I PROPOJENÍM SE VŠÍM V NÁS I OKOLO NÁS.

 

 

 

 

 

DĚKUJI VŠEM ZA SETKÁNÍ, DŮVĚRU I VZÁJEMNÉ PROŽITKY NA VŠECH ÚROVNÍCH VNÍMÁNÍ. 

 

A S LÁSKOU A VDĚČNOSTÍ DĚKUJI VŠEM POMOCNÍKŮM.

 PF