Get Adobe Flash player

AKCE A KURZY

 

ROK 2024

 

 

Nový rok se pomalu blíží a já vnímám, jak nám přináší další kódy a s nimi vlnu nových příležitostí. Jednou z nich je větší touha po vztazích, po blízkosti a sdílení života s ostatními. Vnímám tenké energetické vlákna, kterými jsme k sobě doslova přitahováni. Je čas, vykročit na novou cestu.

 

Duchovní seznamka Deja vu, Vás zve na seznamovací pobyt 16.2. - 18.2.2024, v krásném, energeticky výživném prostředí Bílých Karpat, v dosahu Žitkové. 

 

Odkaz na naši úžasnou chaloupku i její okolí https://www.chalupanonnetit.cz/

 

Pobyt je určen pro nezadané, kteří mají chuť poznat více nejen sebe a jsou otevřeni možnosti se seznámit.

 

Program bude bohatý a hlavně ho budeme tvořit pro nás, abychom si víkend spolu maximálně užili. Bude - gongová lázeň, meditace, tvoření, hry, energetické léčení i léčení s křišťálovými nástroji, povídání, atd.

 

 

Na pátek je připravena muzikoterapie, hloubkový ponor s Gongem Gaiusem s Lenka Fiévi Perseona Kovářová. Ponoření se do vlastního nitra pomocí nástrojů: v hlavní roli - zemitý Gong Gaius a další spoluhráči - zpívající Tibetské mísy, vzdušné rotující Vlny, ohnivá a vodní zvonkohra Koshi a to vše poháněno za doprovodu silou našeho SRDCE.

 

V sobotu i neděli bude program připravovat Punya Tao Ra ( Lenka Hozáková) –tvoření, meditace, hry, sdílení, energetické léčení energií i křišťálovými nástroji, atd.

FB -https://www.facebook.com/lenka.hozakova.923

 

Přihlašovací dotazník zde - https://docs.google.com/.../10DdD7BKsFXo7fRxrjfOi.../edit

 

Celková cena za pobyt je 4222kč a zahrnuje celý program, jídlo i ubytování.

 

Pro rezervaci místa, je potřeba vyplnit přihlašovací dotazník a do 16.1.2024 uhradit zálohu 2222kč, zbytek se doplácí na místě v hotovosti.

 

 

Těšíme se na všechny tvůrce života v lehkosti bytí.