Get Adobe Flash player

AKCE A KURZY

 

 

KURZ KYVADLA

 

 

KDY: 15.6.2024    ČAS: 10-15 HOD

 

KDE: ŠÁMALOVA 93, BRNO-ŽIDENICE

 

CENA: 1500kč včetně kyvadla

Na výběr mám připraveno několik nádherných kyvadel, různých druhů, materiálu i velikostí. 

 

PŘIHLÁŠENÍ ZDE - https://docs.google.com/forms/d/1dxGiQmXBFAaxuXO-HIVPaIq2RYYmN0-M-xtjmYkNSN0/edit

 

Místo bude rezervováno po uhrazení ceny kurzu, nejpozději do 9.6.2024. Omezený počet míst.

 

 

V současné době, ještě více než v minulosti, vnímám kyvadlo za příjemného pomocníka v seberozvoji. Více než kdy dříve se máme podívat do sebe a učit se co nejvíce si pomoci, aby jsme pochopili, jak životní procesy fungují. Jak a proč reagujeme na různé situace i jak si doma udělat potřebnou energetickou očistu sebe. Stejně jako přirozeně děláme osobní hygienu, je potřebná i "hygiena" energetická. Uvolnit, co se nám vyplavilo z minulosti nebo co jsme si na sebe během dne nachytali. Nebo si udělat energetickou očistu předmětů, které jsou v naší blízkosti, domově. Kurz kyvadla a jeho používání Vám pomůže se víc a víc propojit s vyššími bytostmi a jejich moudrostí. Očistě od negativních energií, ucítíte úlevu, pozitivní naladění. Nebo pochopení a uvědomění si různých životních procesů ohledně Vašeho chování a jak ho změnit. A ještě Vám kyvadlo poradí při rozhodování, výběru vhodných léků či kamenů, kurzu, práce a ještě další spoustě jiných možností.

Ano, kyvadlo je pomocník, poradce i přítel a je vhodné s k němu tak chovat. S úctou i respektem, ale konečné rozhodnutí co kdy udělat je jen na Nás, kyvadlo nám vytestuje, ukáže možnosti.
Na kurzu se naučíte propojit s kyvadlem, zklidnit myšlenky i jaké typy otázek je vhodné pokládat. Ukážu Vám různé možnosti využití kyvadla i jeho očistu. Budeme vše zkoušet a ráda budu sdílet i své 17-letité zkušenosti z praxe. Naučíte se, jak používat tabulky i jak si připravit vlastní.
Naše setkání vždy provází přátelské naladění, úsměv, doporučení a i prostor na Vaše dotazy. Kurz je určen pro všechny, bez ohledu na věk či zkušenosti.

 

 

 
 
Těším se na naše milé setkání, Lenka
 
 
 
 
 
 

 

 

HODONÍN 22.6.2024

 

Ásana - Centrum jógy a pohybu, Měšťanská 48, Hodonín (vedle restaurace Mlsná liška)

 

Kurz kyvadla                                      čas: 9:30-13:30 hod            cena: 1500kč/60eur

Cena včetně kyvadla. Mám pro vás na výběr, připraveno několik  krásných kyvadel.

 

Meditace s křišťálovými nástroji     čas: 14:30-16:30 hod     cena: 450kč/18eur 

 

POKUD PŮJDETE NA OBĚ AKCE, CELKOVÁ CENA JE 1800KČ/72eur


MÍSTO MÁTE REZERVOVANÉ, PO PŘIHLÁŠENÍ A ZAPLACENÍ NEJPOZDĚJI DO 16.6.2024

 

 

PŘIHLÁŠENÍ ZDE: https://docs.google.com/forms/d/1dxGiQmXBFAaxuXO-HIVPaIq2RYYmN0-M-xtjmYkNSN0/edit

 

PROGRAM:

MEDITACE S KŘIŠŤÁLOVÝMI NÁSTROJI

Krátké společné seznámení, tím vytvoříme energetické propojení a můžeme více využívat léčivé energie pro nás všechny. Energie se díky kolektivu navyšuje a tím budeme více dostávat.

Meditace na zklidnění, uvolnění. Máme se zaměřit na téma strach a další negativní emoce, které budeme uvolňovat z našich systémů.

Léčivé tóny křišťálového kalichu Atlantidy a křišťálových pyramid. Budu hrát pro nás všechny a i intuitivně procházet mezi vámi, kam mě to bude pocitově volat, pro intenzivnější léčení dané bytosti.

A možná ještě něco navíc, vše podle potřeb kolektivu který se sejde.

Krátké rozloučení.

 

 

 

MEDITACE S KŘIŠŤÁLOVÝMI NÁSTROJI

Křišťálové zpívající nástroje, jsou nádherné léčivé a harmonizační nástroje vyrobené z 99,99% čistého křišťálu, ideální ke zvukové terapii, relaxaci.

 

Jejich tóny nejsou pouze slyšet, ale vibrují prostorem i celým tělem ve vlnách. Účinek na člověka je rozmanitý - celkové zklidnění a uvolnění napětí, čistí a zvyšují energii, dochází k uzdravení těla. Léčivé tóny křišťálových nástrojů jsou vhodné pro každého a ozdravné procesy pokračují ještě několik týdnů po meditaci.

Všechny účinky jejich zvuku nebyly dosud prozkoumány, ale zkušenosti lidí, kteří měli možnost si je poslechnout, potvrzují jejich velkou sílu a potenciál.

 

 

 

CO MŮŽETE CÍTIT:

Klid, uvolnění, chlad či teplo, mravenčení, únavu. Můžete i usnout, vše je správně a tělo si samo udělá co potřebuje. Stačí se jen uvolnit a nechat se nést tóny a vibracemi.

Účinek znějící pyramidy na člověka je rozmanitý -  celkové zklidnění a uvolnění napětí, hlubší dech, zjasnění zrakových vjemů, smích, husí kůže, ztišení myšlenek, obrácení pozornosti do vlastního nitra apod.

Pro mě je nejvíc fascinující to, že tóny křišťálových nástrojů univerzální - inteligentní, pro všechny a v každém bude harmonizovat, léčit a otevírat přesně to, co každá bytost přesně zrovna TEĎ potřebuje. Není to jen v daný okamžik, ale procesy pokračují několik dní, týdnů po meditaci.

 

CO SI VZÍT SEBOU:

Při meditaci je nejlepší ležet, kdy se můžeme úplně uvolnit a nic nás netlačí. Máme zavřené oči, ať se plně uvolníme a vnímáme jen zvuk. Myšlenky na nákup, co podniknete s dětmi nebo co bude v práci, odložíme na později :-) Případně je možné ze zdravotních důvodů sedět. Proto zvolte pohodlné volné oblečení a přibalte si karimatku+deku+polštářek, prostě něco pro vaše pohodlí. 

 

Těším se na příjemné společné tvoření, Lenka

 

 

 

  

 

Seznamovací pobyt duchovní seznamky Deja vu

 

Termín se připravuje :-)

Naše dubnové setkání jsem odložila, nechávám pokračující procesy dokončit a dosednout kam patří, abych mohla tvořit další naše víkendové setkání již v NOVÉM. 

Je to již několik let, kdy ke mě začaly přicházet různé informace, formou slov-vět, pocitů, vizí- obraz nebo i část příběhu. Dnes je to pro mě již přirozené a s vděčností poslouchám toto moudré vedení. A právě vytořit SEZNAMKU, je jedna z těchto rad. Kdy mi před lety přišlo jen slovo SEZNAMKA a postupně se po několika letech, mi začaly přicházet další informace. Postupně si je zapisuji do deníčku a z něj pak čerpám inspiraci pro tvoření akcí.

Co je záměr mého seznamovacího pobytu? Především je to možnost setkání, stejně naladěných bytostí s možností se seznámit. Seznámit se sebou nebo i s budoucím partnerem. Rozhodně nikomu neslibuji, že tam určitě bude pro tebe ten TVŮJ. Jednak sama nemám ráda, když mi někdo něco neupřímně podsouvá a pak vnímám, kolik propletených pavučinek je potřeba uvolnit, aby se něco změnilo. Takže neslibuji, že se určitě seznámíte, ale možnost tu je. A moje zkušenosti a prožitky, kdy se mi stávájí věci typu "To nevymyslíš, ale děje se" s důvěrou věřím v sílu vesmíru, že nám v seznamování bude pomáhat a přivede k sobě lidi, co k sobě ladí.

Co tedy na pobytu bude za program? Stejně jako moje osobní terapie provádím intuitivně, pro daného človíčka a jeho potřeby, stejně se tvoří i program víkendu. Tedy dle aktuálních potřeb lidiček, kteří se setkají. Stále píšu o energetických potřebách, třeba uvolnit ze systému co ho brzdí a zatěžuje. Nebo třeba podpořit a pochopit, proč se mi něco děje. Takže budeme v láskyplném objetí vesmíru uvolňovat, sdílet, hrát si, bavit se a spoustu dalšího, ale hlavně užívat si společné chvíle radosti, na energeticky výživném místě naší matky Země. Nečekejte ode mě žádné názvy procesů či terapií, většina těchto "praktik" ke mě přišla formou indiviuálního zasvěcení či otevření se mých darů duše, jako odměna za pokračující práci na sobě. Což je pro mě přirozená cesta k sebeobjevování, seberozvoji a odměnou za to, pak prožívání více svobody, klidu, radosti i lásky. Jak to vysvětlit co budeme vlastně na akci dělat...budeme pracovat energeticky a i využijeme navýšenou sílu kolektivu. Ano, vše je o energiích :-) Těšit se můžete na meditace, afirmace, energetická cvičení, léčení energií, tónů gongu+křišťálového kalichu a pyramid, další praktická cvičení a hry na podporu vnitřního dítěte, tanec, procházku v přírodě, společná sdílení- učení otevřít se ostatním s důvěrou, atd. prostě uvolnit z našeho bytí, co nám bude umožněno i co si umožníme a otevřít se větší lásce k sobě i k ostatním, ke všemu co je.

 

 

Takže, hurá do toho - Duchovní seznamka Deja vu, Vás zve na seznamovací pobyt, v krásném a energeticky výživném prostředí Bílých Karpat, v dosahu Žitkové. Celou chalupu máme jen pro sebe, areál je oplocený. Společnost nám budou dělat ovečky a přítulné kočičky. Nově jsem domluvila pro nás kuchařku Lucii z Bojkovic, která se postará o naše spokojená bříška. 

 

Odkaz na naši úžasnou chaloupku i její okolí https://www.chalupanonnetit.cz/

 

Tento seznamovací pobyt je pro nezadané, kteří chtějí poznat více sebe, dovolit si uzdravit se a otevřít se své lásce a jsou otevřeni možnosti se i seznámit. Deja vu, je pro mě láskyplné rozpomenutí na to, kdo jsem.

 

Program bude výživný a hlavně ho budeme spolu-tvořit my všichni pro nás navzájem, abychom si víkend maximálně užili.  Připravená je - gongová lázeň+ další nástroje, meditace, tvoření, hry, energetické léčení i léčení s křišťálovými nástroji, sdílení, procházka, taneční uvolnění, atd. Program je volný, je to jen na vašem rozhodnutí co si dopřejete, nic nemusíte.

 

Na pátek je připravena muzikoterapie, hloubkový ponor s Gongem Gaiusem s Lenka Fiévi Perseona Kovářová. Ponoření se do vlastního nitra pomocí nástrojů: v hlavní roli - zemitý Gong Gaius a další spoluhráči - zpívající Tibetské mísy, vzdušné rotující Vlny, ohnivá a vodní zvonkohra Koshi a to vše poháněno za doprovodu silou našeho SRDCE.

FB - https://www.facebook.com/lenka.chladova.5

 

V sobotu i neděli bude program připravovat Punya Tao Ra ( Lenka Hozáková) – tvoření, meditace, hry, sdílení, energetické léčení energií i křišťálovými nástroji( křištálové pyramidy a alchymický křištálový kalich Atlantis).

FB -https://www.facebook.com/lenka.hozakova.923

Přihlašovací dotazník zde - https://docs.google.com/forms/d/10DdD7BKsFXo7fRxrjfOi-yxTbcN3K4tGLscogVdDbX4/edit

 

Celková cena za pobyt je 4222kč (172eur) a zahrnuje celý program, jídlo i ubytování, parkování.

Pro rezervaci místa, je potřeba vyplnit přihlašovací dotazník a uhradit zálohu 2222kč (72eur), čísla účtů jsou uvedena v dotazníku. Zbytek částky se doplácí na místě v hotovosti.

 


Těšíme se na všechny, s láskou Lenka a Lenka.