Get Adobe Flash player

Rescue remedy


Rescue remedy (Krizová esence)
 
Dr. Bach vytvořil takzvanou kombinaci první pomoci z pěti květů: Star of Betlehem při šoku, Rock Rose při panickém strachu, Cherry Plum při obavě ze ztráty sebekontroly, Impatiens při netrpělivosti a Clematis při zasněnosti.
Krizová esence přináší pomoc a podporu v obzvlášť stresových situacích a krizích běžného dne. A to bezprostředně před touto krizí a nebo i když už ji prožíváte.
Krizovou esenci je vhodné mít doma v  lékárničce a nebo nosit sebou v kabelce, když ji budete potřebovat. Stačí mít jen jednu lahvičku a využije ji celá vaše rodina. 

 

kapky_10ml

Krizová esence

Užívá se: Při náhlé situaci např. - hádka, stres, nepříjemná zpráva, bolest zubů. Před návštěvou lékaře nebo pobytu v nemocnici. Pracovním pohovoru, před zkouškou nebo testem na řidičský průkaz, při nervozitě ze svatebního dne. Ale přinese i úlevu v době krize nebo traumatu jako je úmrtí někoho blízkého nebo rozchod v partnerství.

Dávkuje se: 
Kapky - obvykle se užívají 4 kapky 4 krát denně, ale při náhlé události se užívají 4 kapky po 5 - 10 minutách do zklidnění a dál dle potřeby. Nakapou se do sklenice s vodou, nebo přímo na jazyk.
Sprej – 2 stříknutí přímo na jazyk 4 krát denně.
Vyrábí se:  10 ml a 20 ml kapky
                  20 ml sprej

 

kapky_night

Krizová night (noční) esence

- obsahuje navíc White Chestnut (Bílý kaštan)

Užívá se: Pomáhá zklidnit stále se opakující myšlenky a argumenty. Přináší úlevu po dnu plném stresu. Když jste zklidnění, můžete mnohem lépe usnout a ráno se pak odpočinutí probouzet.

Dávkuje se: 
Sprej - před spaním 2 krát stříknout přímo na jazyk a při probuzení opakovat.
Kapky - nakapou se 4 kapky do sklenice s vodou nebo přímo na jazyk, při probuzení opakovat.

Vyrábí se:  10 ml kapky
                  20 ml sprej

 

krizovapastilky

Krizové pastilky

- neobsahují cukr ani alkohol.

Užívají se: Při náhlé situaci - hádka, stres, nepříjemná zpráva, bolest zubů. Před návštěvou lékaře, nebo pobytu v nemocnici. Pracovním pohovoru, před zkouškou nebo testem na řidičský průkaz, při nervozitě ze svatebního dne. Ale přinesou i úlevu v době krize nebo traumatu jako je úmrtí někoho blízkého nebo rozchod v partnerství.

Dávkují se: 1 pastilka dle potřeby, až 4 krát denně.

Vyrábí se:  50 g příchuť pomeranč a černý bez

                  50 g příchuť černý rybíz

 

RESCUE_CREAM_30g_1

Krizový krém

- obsahuje navíc Crab Apple (Plané jablko).

Užívá se: Krém je zvláčňující, hojivý, uklidňující. Při špatně se hojících ranách, bodnutí hmyzem, alergických reakcích, spáleninách, modřinách, pohmožděninách, křečovitém napětí. Na bolest hlavy, slabý zánět a drobné řezné rány. Vhodný jako denní a noční pleťový krém. Krém pro citlivou a unavenou pleť i masáž celého těla. Suché a zatvrdlé pokožce dodává vlhkost, povzbuzuje přirozený regenerační proces pokožky. Může se používat na ruce, tvář nebo celé tělo.

Dávkuje se: Nanáší se 1 krát i více denně na postižené místo nebo jeho okolí.

Vyrábí se: 30 g tuba

                 200 g krabička

 

Rescue_gel

Krizový gel

- obsahuje navíc Crab Apple (Plané jablko).

Užívá se: Je chladivý a osvěžující. Vyrovnává nerovnosti pleti, drobné popáleniny od Slunce. Zklidňuje po bodnutí hmyzu, holení, depilaci, drobném poranění. Vhodný na hojení ran a jizev, na unavené končetiny, bolest hlavy i zad.

Dávkuje se: Natírá se na postižené místo podle potřeby.

Vyrábí se: 30 g tuba